PORADY I INFORMACJE O WYROBACH KOMPRESYJNYCH

Salvi COMPRESSION
Nowoczesne i eleganckie wyroby kompresyjne stosowane w profilaktyce i leczeniu żylaków kończyn dolnych.

Wyroby powstają w oparciu o najnowsze standardy kompresjoterapii, aby zapewnić stop- niowany ucisk, największy w okolicach kostki, słabnący ku górze nogi.
Podkolanówki, pończochy, rajstopy i skarpety SALVI COMPRESSION produkowane są we Włoszech, przy użyciu najnowszych włókien oraz maszyn. Dzięki temu w końcowym rezulta- cie powstają wyroby medyczne wysokiej jakości, o trwałej strukturze, wytrzymałe, eleganckie i przyjemne dla skóry. Kalkulator BMI Wzmocniona część palcowa oraz zaznaczona pięta zapobiegają prze- tarciom materiału, a także zapewniają prawidłowe umiejscowienie ucisku w okolicach stawu skokowego.

Wyroby SALVI COPRESSION zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach. Łączą w sobie delikatność z trwałością i elastyczno- ścią materiału. Zapewniają duży komfort użytkowania, a tym samym poprawiają samopo- czucie każdego dnia.

Firma PMT Sp. z o.o. jest liderem w dystrybucji i sprzedaży sprzętu medycznego na rynku polskim od ponad 15 lat. Współpracuje z renomowanymi producentami z całego świata, dzięki czemu energicznie się rozwija.

Duże doświadczenie pozwala na wprowadzanie do oferty innowacyjnych rozwiązań w zakresie:

nadciśnienia,
• astmy i alergii,
• infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych, • cukrzycy.

W 2015 roku oferta firmy została poszerzona o dział ortopedii, a w roku 2016 ofertę wzbogaciły wyroby kompresyjne Salvi Compression.
PMT Sp. z o.o. podchodzi do swoich obowiązków z pasją i dużym zaangażowaniem, a troska o klienta i jego potrzeby motywuje do ciągłego dopasowywania asortymentu do jego oczekiwań.

Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, zgodnego z wymaganiami Unii Euro- pejskiej, potwierdza wysoką jakość produktów oraz usług, które oferuje firma PMT Sp. z o.o.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart