Kilka słów o nas...

 

 

Firma PMT Sp. z o.o. od lat zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego renomowanych producentów z całego świata. Troska o klienta i jego potrzeby pozwala nam celnie dopasować dystrybuowany asortyment do oczekiwań odbiorcy. Szerokie spektrum wysokiej jakości artykułów oferowanych przez firmę obejmuje ciśnieniomierze, inhalatory, termometry, stetoskopy, glukometry oraz inne wyroby medyczne i niemedyczne. 

Różnorodna specyfikacja proponowanego przez nas sprzętu medycznego pozwala każdemu potencjalnemu użytkownikowi dobrać produkt w pełni spełniający jego wymagania. W roku bieżącym uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. 

Wśród firm i odbiorców, z którymi współpracujemy jesteśmy postrzegani jako wiarygodny i solidny partner, wzbudzający zaufanie i zapewniający rzetelną kooperację. Docierając do różnych grup klientów, wśród których znajdują się apteki, sklepy medyczne, hurtownie farmaceutyczne, przychodnie zdrowia, szpitale oraz odbiorcy indywidualni, potrafimy umiejętnie dopasować się do ich potrzeb oraz oczekiwań. 

W działalności naszej firmy najważniejsza jest dbałość o klienta i użytkownika, w związku z czym oferowane przez nas artykuły posiadają wszelkie wymagane w obrębie Unii Europejskiej certyfikaty. W świetle panującej na rynku konkurencji tylko nasza firma stawia na produkty najwyższej jakości, które zapewniają profesjonalne podejście do spraw ochrony własnego zdrowia i rozwiązywania problemów medycznych.

 

 

 

 

  1. pl
  2. en

 

Copyright © 2016 : Krawnet

Nasz adres:


PMT Sp. z o.o.

ul. Tetmajera 79
31-352 Kraków

tel:      (012) 627 01 00
          (012) 626 49 30
          (012) 635 87 10

fax:     (012 635 87 05)

e-mail:
pmt@pmtmedical.pl

NASZE MARKI:

Licznik odwiedzin

POLITYKA PRYWATNOŚCI